  • Mfr # NYM6100-30HH-UF01
  • Zoro # G209579410
Thread Size
M6
Fastener Length
30 mm
Head Width
22 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
NYM6100-30HH-UF01
Thread Size
M6
Fastener Length
30 mm
Head Width
22 mm
Head Height
4 mm
Drive Size
10 mm
Description
Hex Head Cap Screw, System of Measurement Metric, Fastener Length 30 mm, Head Height 4 mm, Head Width 22 mm, Package Quantity 25