  • Mfr # SHB22206
  • Zoro # G7733968
/ea
Key Features
Drive Size
1/2 in.
SAE or Metric
SAE
Measurement Type
SAE
Length
2.20 in.
Width
1.00 in.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SHB22206
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Drive Size
1/2 in.
Tip Size
1/4 in
Length
2.20 in.
Width
1.00 in.
Exposed Blade Length
0.67 in.
Shaft Diameter
0.31 in.