  • Zoro # G5259245
/ea
Key Features
Overall Width
0.85 in
Material
PTFE
Diameter
5.925 in
Housing Bore
5.92 in
Shaft Size
5.039 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
710473
Zoro #
G5259245
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
0.85 in
Diameter
5.925 in
Shaft Size
5.039 in
Details
Material
PTFE
Housing Bore
5.92 in