  • Mfr # RMS19-SA4-02
  • Zoro # G310997035
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
14 in
Height
1.8 in
Width
19 in
Includes
4-Slot Media Converter Shelf 4 x Brackets 3 x Slot Blanks
Application
Media Converter
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RMS19-SA4-02
Country of Origin
China
Dimensions
Depth
14 in
Height
1.8 in
Width
19 in
Rack Width
19 in