  • Mfr # B030-DP16-17D
  • Zoro # G614882983
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18.9"
Depth
26.8"
Height
1.7"
Device Type
LCD Rack Console
Pointing Device Type
TouchPad
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B030-DP16-17D
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Width
18.9"
Depth
26.8"
Height
1.7"
Screen Size
17"