  • Mfr # SRW12U13G
  • Zoro # G5176249
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
25.08 in
Color
Black
Depth
12-3/4 in
Size
25.08 x 23.62 x 13 in
Width
23.62 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SRW12U13G
Country of Origin
China
Dimensions
Height
25.08 in
Depth
Size
25.08 x 23.62 x 13 in
Width
23.62 in
Rack Height
12U
Rack Depth
19"