  • Mfr # SRWF16U38
  • Zoro # G6778023
/ea
See details
Key Features
Color
Black
Overall Height
38 in
Material
Steel
Width
19.7 in
Load Capacity
400 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SRWF16U38
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
38 in
Width
19.7 in
Depth
23.2 in
Rack Height
16U
Rack Width
19 in
Rack Depth
35 in