  • Zoro # G2703751
/ea
Key Features
Inside Dia. (In.)
0.375 in
Inside Dia. (mm)
9.53 mm
Outside Dia. (In.)
0.812"
Outside Dia. (mm)
20.63 mm
Thickness (In.)
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TRC613
Zoro #
G2703751
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Inside Dia. (In.)
0.375 in
Inside Dia. (mm)
9.53 mm
Outside Dia. (In.)
0.812"
Outside Dia. (mm)
20.63 mm
Thickness (In.)
0.1 in
Thickness (mm)
2.41 mm