Tycon Systems UPSPro TPDIN, 48V 200W, 4800W Bat, LgSteel UPS-STL48-100
UPSPro TPDIN, 48V 200W, 4800W Bat, LgSteel (Discontinued)
  • Mfr # UPS-STL48-100
  • Zoro # G4582474
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
UPS-STL48-100
Country of Origin
United States
Description
UPSPro 200W 4800VA, 24/48VDC Output, 7 Gigabit PoE Ports, 1 Aux Port, 120/240VAC Input, Lg Steel Encl, 48V 104Ah Battery