  • Mfr # QI004415.47
  • Zoro # G910083527
/ea
Key Features
Height
47"
Length
47"
Width
8"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
QI004415.47
Country of Origin
China
Dimensions
Height
47"
Length
47"
Width
8"
Size
47 in