  • Mfr # ZUSAH1.8X16
  • Zoro # G200437764
Durometer
70A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ZUSAH1.8X16
Country of Origin
China
Durometer
70A
Description
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 16mm ID - Pack of 25