  • Mfr # BULK-JPD-40
  • Zoro # G4654407
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BULK-JPD-40
Country of Origin
United States
Description
Clear J-Shape Plastic Classroom Desk Dividers - 48" High - 48" Long Side x 60" Front x 40" Short Side