  • Mfr # ZUSAE70FDA017
  • Zoro # G7948830
Key Features
Dash Number
17
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ZUSAE70FDA017
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Nominal Inside Dia.
0.676"
Nominal Outside Dia.
0.816"
Details
Dash Number
17
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A