  • Mfr # ZUSAE70FDA020
  • Zoro # G7948882
/ea
Key Features
Dash Number
20
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ZUSAE70FDA020
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Nominal Inside Dia.
0.864"
Nominal Outside Dia.
1.004"
Details
Dash Number
20
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A