  • Mfr # ZUSAE70FDA113
  • Zoro # G7949241
Key Features
Dash Number
113
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ZUSAE70FDA113
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Nominal Inside Dia.
0.549"
Nominal Outside Dia.
0.755"
Details
Dash Number
113
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A