  • Mfr # ZUSAE70FDA211
  • Zoro # G7948864
/ea
Key Features
Dash Number
211
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ZUSAE70FDA211
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Nominal Inside Dia.
0.796"
Nominal Outside Dia.
1.074"
Details
Dash Number
211
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
EPDM
Durometer
70A