  • Mfr # ZUSAS70FDA032
  • Zoro # G1670087
Key Features
Dash Number
032
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ZUSAS70FDA032
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
1-7/8"
Actual Inside Dia.
1.864"
Nominal Outside Dia.
2"
Actual Outside Dia.
2.004"
O-Ring
Dash Number
032
System of Measurement
Inch
Durometer
70A