  • Mfr # ZUSAS70FDA133
  • Zoro # G1670534
Key Features
Dash Number
133
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ZUSAS70FDA133
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
1-13/16"
Actual Inside Dia.
1.799"
Nominal Outside Dia.
2"
Actual Outside Dia.
2.005"
O-Ring
Dash Number
133
System of Measurement
Inch
Durometer
70A