  • Mfr # ZUSAS70FDA161
  • Zoro # G1670884
Key Features
Dash Number
161
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ZUSAS70FDA161
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
5-1/2"
Actual Inside Dia.
5.487"
Nominal Outside Dia.
5-11/16"
Actual Outside Dia.
5.693"
O-Ring
Dash Number
161
System of Measurement
Inch
Durometer
70A