  • Mfr # ZUSAS70FDA366
  • Zoro # G1672458
/ea
Key Features
Dash Number
366
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ZUSAS70FDA366
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
7-1/4"
Actual Inside Dia.
7.225"
Nominal Outside Dia.
7-5/8"
Actual Outside Dia.
7.645"
O-Ring
Dash Number
366
System of Measurement
Inch
Durometer
70A