  • Mfr # ZUSAS70FDA903
  • Zoro # G1673386
Key Features
Dash Number
903
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ZUSAS70FDA903
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
0.301"
Actual Inside Dia.
0.301"
Nominal Outside Dia.
0.429"
Actual Outside Dia.
0.429"
O-Ring
Dash Number
903
System of Measurement
Inch
Durometer
70A