  • Mfr # ZUSAS70FDA912
  • Zoro # G1673544
Key Features
Dash Number
912
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ZUSAS70FDA912
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
0.924"
Actual Inside Dia.
0.924"
Nominal Outside Dia.
1.156"
Actual Outside Dia.
1.156"
O-Ring
Dash Number
912
System of Measurement
Inch
Durometer
70A