  • Mfr # BULK-UPD-36
  • Zoro # G4426794
/ea
See details
Key Features
Material
Plastic
Color
Clear
Number of Panels
3
Overall Height
48 in
Thickness
1/4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BULK-UPD-36
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
48 in
Thickness
1/4 in
Compartment Depth
36 in
Compartment Width
60 in
Height
48 in
Details
Material
Plastic
Color
Clear
Number of Panels
3
Item
U-Shape Compartment Dividers
Shape
U-Shaped
Description
U-Shape Compartment Dividers, Mounting Location Desk, Overall Height 48 in, Thickness 1/4 in, Material Plastic, Number of Panels 3, Shape U-Shaped