Usa Industrials FDA Viton O-Ring - 75A - 3.2mm Wide 290mm ID ZMTOVB3.2X290
FDA Viton O-Ring - 75A - 3.2mm Wide 290mm ID (Discontinued)
  • Mfr # ZMTOVB3.2X290
  • Zoro # G8328268
Get a 10% off coupon
MFR #
ZMTOVB3.2X290
Actual Width
3.2 mm
Nominal Width
3.2 mm
Durometer
75A
Description
FDA Viton O-Ring - 75A - 3.2mm Wid,PK36, Package Quantity 36