Usa Industrials FDA Viton O-Ring - 75A - 3.6mm Wide 32.4mm ID ZMTOVB3.6X32.4
FDA Viton O-Ring - 75A - 3.6mm Wide 32.4mm ID (Discontinued)
  • Mfr # ZMTOVB3.6X32.4
  • Zoro # G8320997
Get a 10% off coupon
MFR #
ZMTOVB3.6X32.4
Nominal Width
3.6 mm
Actual Width
3.6 mm
Durometer
75A
Description
FDA Viton O-Ring - 75A - 3.6mm W,PK1300, Package Quantity 1300