Usa Industrials FDA Viton O-Ring - 75A - 3mm Wide 16.2mm ID ZMTOVB3X16.2
FDA Viton O-Ring - 75A - 3mm Wide 16.2mm ID (Discontinued)
  • Mfr # ZMTOVB3X16.2
  • Zoro # G8315589
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ZMTOVB3X16.2
Nominal Width
3 mm
Actual Width
3 mm
Durometer
75A
Description
FDA Viton O-Ring - 75A - 3mm Wid,PK4100, Package Quantity 4100