Usa Industrials FDA Viton O-Ring - 75A - 5mm Wide 39.2mm ID ZMTOVB5X39.2
FDA Viton O-Ring - 75A - 5mm Wide 39.2mm ID (Discontinued)
  • Mfr # ZMTOVB5X39.2
  • Zoro # G8302054
Get a 10% off coupon
MFR #
ZMTOVB5X39.2
Actual Width
5 mm
Nominal Width
5 mm
Durometer
75A
Description
FDA Viton O-Ring - 75A - 5mm Wide,PK360, Package Quantity 360