Usa Industrials FDA Viton O-Ring - 75A - 5mm Wide 96mm ID ZMTOVB5X96
FDA Viton O-Ring - 75A - 5mm Wide 96mm ID (Discontinued)
  • Mfr # ZMTOVB5X96
  • Zoro # G8301004
Get a 10% off coupon
MFR #
ZMTOVB5X96
Nominal Width
5 mm
Actual Width
5 mm
Durometer
75A
Description
FDA Viton O-Ring - 75A - 5mm Wide,PK200, Package Quantity 200