  • Mfr # ZUSAS70FDA903
  • Zoro # G1673386
Key Features
Dash Number
903
System of Measurement
Inch
Material
Silicone
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
Silicone
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ZUSAS70FDA903
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
0.301"
Actual Inside Dia.
0.301"
Nominal Outside Dia.
0.429"
Actual Outside Dia.
0.429"
Details
Item
O-Ring
Dash Number
903
System of Measurement
Inch
Material
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
Durometer
70A