Angle Crossover Tool Box, 69", TBSD-69-A-BLK
  • Mfr # TBSD-69-A-BLK
  • Zoro # G0356025
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TBSD-69-A-BLK
Overall Width
20 in
Body Thickness
0.058 in