Angle Crossover Tool Box, 72", TBSD-72-A-BLK
  • Mfr # TBSD-72-A-BLK
  • Zoro # G0356743
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TBSD-72-A-BLK
Body Thickness
0.058 in
Overall Width
20 in