Crssvr Trck Tool Box, 60", TBSD-60A-LP-BLK
  • Mfr # TBSD-60A-LP-BLK
  • Zoro # G0354975
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TBSD-60A-LP-BLK
Body Thickness
0.058 in
Overall Width
20 in