Crssvr Truck Tool Box, 63", TBS-63-A-LP-MB
  • Mfr # TBS-63-A-LP-MB
  • Zoro # G0355553
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Matte Black
Body Material
Aluminum
Finish
Powder-Coated
Includes
Mounting Hardwares
Lid Type
Single Lid
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TBS-63-A-LP-MB
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
63-7/8 in
Overall Width
20 in
Body Thickness
0.058 in