Extra-Wide Crossover Tl Box, 69", TBS-69-LBTA-BLK
  • Mfr # TBS-69-LBTA-BLK
  • Zoro # G0356210
Color
Gloss Black
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TBS-69-LBTA-BLK
Dimensions
Overall Height
14 in
Body Thickness
0.058 in