Lck Crssvr Trck Tool Box, 72", SL-72-LP-MB
  • Mfr # SL-72-LP-MB
  • Zoro # G0357050
/ea
Key Features
Color
Matte Black
Body Material
Aluminum
Finish
Powder-Coated
Includes
Mounting Hardwares
Lid Type
Single Lid
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL-72-LP-MB
Country of Origin
United States
Dimensions
Body Thickness
0.058 in
Overall Height
14-1/2 in
Overall Width
20 in