  • Zoro # G712130290
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
4.75 in
Width
36 in
Frame Finish
Muted Brass
Number of Lights
4
Light Bulb Wattage
60W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H0287
Zoro #
G712130290
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
4.75 in
Width
36 in
Size
36 in W x 18.75 in H x 4.75 in D
Details
Frame Finish
Muted Brass
Number of Lights
4
Light Bulb Wattage
60W
Bulb Base Type
E26 Medium
Style
Transitional
Bulb Included
No
Sloped Ceiling
Yes
Damp/Wet Rating
Dry
Color
Brass
Shape
Linear
Voltage
120V