  • Zoro # G912118401
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Lights
1
Bulb Base Type
E26 Medium
Length
8 in
Width
8 in
Bulb Included
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T0609
Zoro #
G912118401
Dimensions
Length
8 in
Width
8 in
Chain Length
48
Size
8 in W x 13.25 in H x 8 in D
Details
Number of Lights
1
Bulb Base Type
E26 Medium
Bulb Included
No
Light Bulb Wattage
60W
Finish
Matte Black
Style
Transitional
Color
Black
Shape
Cage/Rectangular
Collection Name
Blackwell
Voltage
120V