  • Zoro # G812118402
/ea
Voltage
120V
Width
5 in
Height
14.25 in
Length
8 in
Watts
60W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T0654
Zoro #
G812118402
Dimensions
Width
5 in
Height
14.25 in
Length
8 in
Size
5 in W x 14.25 in H x 8 in D
Details
Voltage
120V
Watts
60W