  • Zoro # G712130412
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Nickel
Height
20.5 in
Length
4.5 in
Width
5.5 in
Lamp Type
E26 Medium - LED Compatible
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
W0458
Zoro #
G712130412
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height
20.5 in
Length
4.5 in
Width
5.5 in
Size
5.5 in W x 20.5 in H x 4.5 in D
Details
Color
Nickel
Housing Finish
Satin Nickel
Lamp Type
E26 Medium - LED Compatible
Voltage
120V
Number of Lights
2
Style
Contemporary
Collection Name
Elliot
Shade Material
Glass
Housing Material
Steel
Dimmable
Yes
Lamp Watts
60W