  • Zoro # G712118304
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V
Width
6 in
Height
17.75 in
Length
7.25 in
Watts
60W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T0721
Zoro #
G712118304
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
6 in
Height
17.75 in
Length
7.25 in
Size
6 in W x 17.75 in H x 7.25 in D
Details
Voltage
120V
Watts
60W