  • Zoro # G512118306
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V
Width
4.75 in
Height
7 in
Length
5.5 in
Watts
60W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
T0660
Zoro #
G512118306
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
4.75 in
Height
7 in
Length
5.5 in
Size
4.75 in W x 7 in H x 5.5 in D
Details
Voltage
120V
Watts
60W