  • Zoro # G812130329
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Nickel
Height
4.75 in
Length
4.5 in
Width
19.25 in
Lamp Type
E26 Medium - LED Compatible
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
W0389
Zoro #
G812130329
Dimensions
Height
4.75 in
Length
4.5 in
Width
19.25 in
Size
19.25 in W x 4.75 in H x 4.5 in D
Details
Color
Nickel
Housing Finish
Polished Nickel
Lamp Type
E26 Medium - LED Compatible
Voltage
120V
Number of Lights
2
Style
Industrial
Collection Name
Levitt
Shade Material
Glass
Housing Material
Steel
Lamp Watts
60W