  • Zoro # G712130320
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Lamp Type
LED
Fixture Wattage
10W
Finish
Satin Brass
Voltage
120V
Collection
Sloane
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H0281
Zoro #
G712130320
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Size
27 in W x 7 in H x 27 in D
Width
27 in
Depth
27 in
Details
Lamp Type
LED
Fixture Wattage
10W
Finish
Satin Brass
Voltage
120V