  • Mfr # PSI5-1500RT120TAAN
  • Zoro # G516425998
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Wattage
1350 W
Input Voltage
120 V AC
Power Rating
1500VA
Mounting
Rack/Tower
Number of Outlets
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PSI5-1500RT120TAAN
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Details
Wattage
1350 W
Input Voltage
120 V AC
Power Rating
1500VA
Mounting
Rack/Tower
Number of Outlets
6
Output Voltage
120 V AC