  • Mfr # LPRO-SQ-36-9-5
  • Zoro # G605445197
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
10 in.
Material
Steel
Finish
Powder Coat
Length
10
Weight
54
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LPRO-SQ-36-9-5
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
10 in.
Length
10
Height
9
Width
41
Overall Length
10 in.
Overall Height
9 in.
Overall Width
41 in.
Mounting Plate Dimensions
10" x 10"
5/6 ft.
Mounting Hole Dia.
7/8 in.
Details
Item
36" Square Low Profile Guard