  • Mfr # UNI-4848-4-YEL-208-3
  • Zoro # G1751701
Load Capacity
4000 lb.
Platform Length
48"
Overall Height
42-1/4"
Overall Width
48"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
UNI-4848-4-YEL-208-3
Platform Length
48"
Overall Height
42-1/4"
Overall Width
48"
Platform Width
48 in.
Platform Depth
48 in.
Max. Work Height
8 in.
Details
Load Capacity
4000 lb.
Voltage
208V