  • Mfr # UNI-5448-4-YEL-208-3
  • Zoro # G1752377
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
4000 lb.
Platform Length
48"
Overall Height
42-1/4"
Overall Width
54"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
UNI-5448-4-YEL-208-3
Platform Length
48"
Overall Height
42-1/4"
Overall Width
54"
Platform Width
54 in.
Platform Depth
48 in.
Max. Work Height
8 in.
Details
Load Capacity
4000 lb.
Voltage
208V