  • Mfr # D-150/650-15
  • Zoro # G5219509
/ea
Key Features
Dock Shelter Item
Dock Seal/Shelter Combin.ations
Overall Length
15 in.
Overall Height
126 in.
Overall Width
114 in.
Material
Vinyl-Coated Nylon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D-150/650-15
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
15 in.
Overall Height
126 in.
Overall Width
114 in.
Usable Width
96 in.
Thickness
15 in.
Width
114
Size
15 x 114 x 126
Length
15
Height
126
Depth
15
Overall Depth
15 in.