  • Mfr # DIE-2430-60
  • Zoro # G5582151
/ea
Key Features
Load Capacity
2000 lb.
Platform Length
30"
Overall Width
24"
Overall Height
37-11/16"
Frame Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DIE-2430-60
Country of Origin
United States
Dimensions
Platform Length
30"
Overall Width
24"
Overall Height
37-11/16"
Overall Length
36-1/2 in.
Platform Width
24 in.
Platform Depth
30 in.
Max. Work Height
60 in.