Thermoform-CLAMSHELL-#101-6.125-3.125-2.000-2.000-0.875-0.012-CLEAR, 1000PK
  • Mfr # 101TF
  • Zoro # G006966833
Free Shipping & Returns
Key Features
Wall Thickness
0.012"
Material
Clear
Overall Length
6.125"
Overall Width
3.125"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
101TF
Country of Origin
United States
Dimensions
Wall Thickness
0.012"
Overall Length
6.125"
Overall Width
3.125"